Anställda på MÄN

Alán Ali

Ordförande

073-916 16 03

alan.ali@mfj.se

Anna Lindqvist

Verksamhetschef

070-521 80 54

anna.lindqvist@mfj.se

David Kollnert-Wikman

Ekonomichef

Tatjana Lauritzen

Ekonom

Kommunikationsteamet

Hanna Navier

Kommunikationschef

073-539 52 98

hanna.navier@mfj.se

Clara Lee Lundberg

Presskommunikatör

Tony Hultkvist

Kommunikatör

073-618 22 39

tony.hultkvist@mfj.se

Shahab Ahmadian

Producent

Mattias Lindholm

Föreningsutvecklare

Linn Cederborg

Webbredaktör

Peder Nääs Sundemyr

Redaktionsansvarig och webbredaktör

Stödteamet

Emma Meyerhöffer

Verksamhetsutvecklare Killar.se

070-669 75 48

emma.meyerhoffer@mfj.se

Maria Breyer

Verksamhetsutvecklare (Föräldraledig)

Martin Odh

Teamchef

070-838 04 44

martin.odh@mfj.se

Micaëla Gripenberg

Volontärsamordnare Killar.se

Johan Nikula

Projektledare

Lena Berg

Metodutvecklare och samtalsterapeut

073-977 70 22

lena.berg@mfj.se

Henrik Westin

Leg. psykolog och metodutvecklare

Svante Tidholm

Metodutvecklare

Karin Caspani

Projektledare

073-666 60 61

karin.caspani@mfj.se

Andreas Abrahamsson

Verksamhetsutvecklare

Emilia Eriksson

Verksamhetsutvecklare

Metod- och utbildningsteamet

Lina Zavalía

Teamchef

070-000 90 59

lina.zavalia@mfj.se

Louise Nordquist

Verksamhetsutvecklare/Processledare

Dennis Nyström

Utbildare och verksamhetsutvecklare

072-251 66 57

dennis.nystrom@mfj.se

Sara Aarnivaara

Projektledare våldsprevention

070-000 90 58

sara.aarnivaara@mfj.se

Jens Karberg

Verksamhetsutvecklare och projektledare

076-790 52 59

jens.karberg@mfj.se

Adam Wassrin

Projektledare

Robert Petersen

Metodutvecklare och utbildare

Agnes Högberg

Utbildare och utbildningsadministratör

Anders Johnsson

Metodutvecklare Pappor tillsammans

Internationella teamet

Lena Wallquist

Internationell chef

073-312 37 36

lena.wallquist@mfj.se

Vidar Vetterfalk

Projektledare

073-666 60 60

vidar.vetterfalk@mfj.se

Mats Berggren

Projektledare

070-789 04 74

mats.berggren@mfj.se

Elis Larsson

MenEngage Europe Secretariat

073-748 38 27

elis.larsson@mfj.se

Adam Kero

Projekthandläggare

Jessica Lehmann

MenEngage Europe Secretariat

Luis Lineo

MenEngage Europe Secretariat

073-981 03 07

luis.lineo@mfj.se

Övrig personal

Gösta Zachrisson

Jämt i skolan

0707 – 39 67 07

gosta.zachrisson@gmail.com

Asgeir Persson

Jämt i skolan (föräldraledig)

Niclas Kirchhoff

Jämt i skolan

Josef Kamperin

Jämt i skolan